Привітання з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Бухгалтерам та аудиторам України
 
Шановні колеги!
 
Вітаю Вас з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Вже другий рік поспіль це свято відзначається двома професіями гідними найвищого визнання, представники яких є справжньою інтелектуальною елітою нашої держави.

В останні роки у національній системі бухгалтерського обліку та аудиту відбуваються докорінні зміни пов’язані з інтеграцією України до європейського економічного простору.

Поставлені цілі вимагають від представників наших професій опанування нових знань, підвищення рівня професіоналізму, інноваційного підходу до виконання професійних обов’язків, що у свою чергу забезпечує підвищення іміджу професій бухгалтера та аудитора в Україні та є вагомим внеском у реформування національної економіки.

Переконаний, що наші зусилля та знання будуть запорукою розбудови економічно сильної держави та відкриють можливості зайняти українським бухгалтерам та аудиторам гідне місце у європейській та світовій професійній спільноті.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, творчого натхнення, професійних успіхів та відданості обраній професії, яка завжди повертатиметься визнанням та шаною.

З повагою
 
Виконавчий директор
Інспекції із забезпечення якості
Органу суспільного нагляду
за аудиторською діяльністю                                                                                          Олег Канцуров

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *