Про створення інформаційно-аналітичної системи Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю

Програмою діяльності Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю на 2020 рік передбачено здійснення заходів щодо діджиталізації діяльності Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

На першому етапі реалізації Програми передбачається автоматизація бізнес-процесів, які є найбільш застосовуваними в практичній діяльності Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, зокрема процесів дистанційної комунікації та взаємодії з кандидатами в аудитори в процесі їх атестації. У зв’язку з цим відповідно до законодавства планується проведення тендерної процедури по закупівлі послуг з розробки пакетів програмного забезпечення.

Суб’єктам господарювання, які надають послуги з розробки пакетів програмного забезпечення та заінтересовані прийняти участь у розробці програмного забезпечення для інформаційно-аналітичної системи Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, пропонується до 24 липня 2020 року надати комерційні пропозиції з виконання послуг по розробці програмного забезпечення вищезазначених бізнес-процесів відповідно до функціональних та технічних вимог до інформаційно-аналітичної системи Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

В комерційних пропозиціях просимо вказувати орієнтовний перелік робіт із зазначенням вартості та термінів виконання.

У разі підготовки комерційної пропозиції, функціональні та технічні вимоги до інформаційно-аналітичної системи Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю можна отримати надіславши запит на електронну адресу: info@apob.org.ua. У запиті просимо вказувати назву організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *