Інформаційне повідомлення щодо прийняття документів для акредитації центрів з підготовки іспитів та незалежних центрів оцінювання знань

Комісія з атестації (далі – Комісія) інформує, що 24 листопада 2020 року набрав чинності Порядок складання іспитів при атестації аудиторів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 399 (далі – Порядок).

Порядок визначає порядок організації, проведення та оформлення результатів теоретичних іспитів та кваліфікаційного іспиту, які складають кандидати в аудитори у процесі атестації на здобуття кваліфікації аудитора, а також розподілу коштів, отриманих у вигляді плати за складання іспитів.

Відповідно до Порядку підготовку програм іспитів, завдань теоретичних іспитів та завдань кваліфікаційного іспиту здійснюють акредитовані Комісією центри з підготовки іспитів, а адміністрування цих іспитів проводиться незалежними центрами оцінювання знань, акредитованими Комісією.

Незалежні центри оцінювання знань – юридичні особи, акредитовані Комісією для проведення (адміністрування) теоретичного іспиту та/або кваліфікаційного іспиту, які складають кандидати в аудитори

Центри з підготовки іспитів – професійні організації аудиторів та бухгалтерів, заклади вищої освіти та інші установи, акредитовані Комісією з атестації для підготовки програм іспитів, завдань теоретичних іспитів та завдань кваліфікаційного іспиту, які складають кандидати в аудитори.

Для акредитації центру з підготовки іспитів на кожний теоретичний іспит та кваліфікаційний іспит до Комісії подаються (в паперовій або електронній формі):

заява у довільній формі;

приклад програми іспиту;

приклади екзаменаційних завдань, рішення цих завдань та критеріїв їх оцінювання;

довідка про кандидатуру укладача іспиту (довідка про кожну кандидатуру з групи укладачів іспиту).

Для акредитації незалежним центром оцінювання знань до Комісії подаються:

регламент проведення іспиту;

інформація про матеріально-технічну базу, яка може бути використана для проведення іспиту.

Комісія розглядає подані документи протягом 60 календарних днів з дня їх отримання.

З метою акредитації центрів з підготовки іспитів та незалежних центрів оцінювання знань Комісією до 31 січня 2021 року приймаються на розгляд визначені Порядком документи на адресу Інспекції:

в паперовій формі: а/с 167, м. Київ, 01001;

або

в електронній формі через інформаційну систему «АСКОД Онлайн», доступ до якої здійснюється шляхом реєстрації за посиланням https://askod.online, що не вимагає встановлення додаткового програмного забезпечення.

Дані для визначення контрагента під час надсилання інформації та відповідних документів через інформаційну систему «АСКОД Онлайн»:

назва організації: ДУ «ОСНАД»;

код ЄДРПОУ: 42505644;

електронна пошта: askod@apob.org.ua;

номер телефона: (096) 805 02 97.

 

Звертаємо увагу! З огляду на введення Урядом карантинних заходів на всій території України прохання надавати пріоритет електронній формі надсилання документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *