Інформаційне повідомлення щодо затвердження програм іспитів при атестації аудиторів та підготовки кандидатів до їх складання

Комісією з атестації затверджено програми для проведення іспитів в межах екзаменаційної сесії та кваліфікаційного іспиту поза сесією оголошених відповідно до рішення Комісії з атестації від 26 квітня 2021 року № 3/7/13.

Загальні засади атестації аудиторів визначені статтею 19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», а складання зазначених іспитів здійснюються відповідно до Порядку складання іспитів при атестації аудиторів, затвердженого наказом Міністерство фінансів України від 06 липня 2020 року № 399.

Подання відповідних заяв та реєстрація на іспити здійснюється за допомогою електронного сервісу «Кабінет кандидата в аудитори».

Згідно з частиною сьомою статті 19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» підготовку до складання іспитів відповідно до програм, затверджених Комісією з атестації, можуть проводити вищі навчальні заклади та інші установи, професійні організації аудиторів та бухгалтерів. Кандидат в аудитори може самостійно підготуватися до складання іспитів.

Водночас Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю проводиться збір та узагальнення інформації щодо підготовки кандидатів в аудитори до складання іспитів з метою її подальшого поширення серед кола заінтересованих осіб та налагодження комунікації з ними.

Просимо організації, що мають намір здійснювати підготовку кандидатів в аудитори, долучитися до цієї роботи та надати інформацію про себе шляхом заповнення відповідної форми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *