Шукати на порталі

Засідання Ради нагляду за аудиторською діяльністю

27 травня 2019 року відбулось чергове засідання Ради нагляду за аудиторською діяльністю. За результатами розгляду та обговорення питань порядку денного було прийнято наступні рішення.

Затверджено Положення про Раду нагляду за аудиторською діяльністю, яке визначає порядок діяльності Ради нагляду.

Схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про Порядок відбору незалежного аудитора Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» спрямованої на забезпечення реалізації положень Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» щодо щорічного аудиту фінансової звітності Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

Схвалено проект наказу Міністерства фінансів України «Про Порядок оприлюднення інформації щодо розміру та напрямів використання технічної допомоги, отриманої Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю від урядів іноземних держав, їх агентств та установ, а також міжнародних фінансових організацій».

Започатковано діяльність дорадчих органів при Органі суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, з питань вдосконалення політик і процедур і впровадження кращих практик внутрішньої організації суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності, підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також з питань координації діяльності державних регуляторів у сфері аудиту фінансової звітності та вдосконалення суспільного нагляду за аудиторською діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром