Шукати на порталі

Конференція «Реформа корпоративного управління. Роль та функції аудиторського комітету»

Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у конференції «Реформа корпоративного управління. Роль та функції аудиторського комітету», яка відбудеться 27 листопада 2019 року у InterContinental Kyiv (вул. Велика Житомирська, 2A, м. Київ).
Конференція проводиться за підтримки Проекту Європейського Союзу в Україні «Технічна допомога у пріоритетних сферах фінансового сектора України» (EU – FINSTAR), а також Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.
Конференція проводиться з метою обговорення актуальних питань реформи корпоративного управління, а також створення та ефективної діяльності аудиторських комітетів.
Реалізація положень Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» спрямована на створення організаційно-правових засад діяльності аудиторських комітетів підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також налагодження ефективної комунікації між ними та аудиторами.
Аудиторським комітетам, які мають забезпечити неупереджене та об’єктивне інформування власників про стан і результати діяльності підприємств, належить провідна роль у розбудові ефективного корпоративного управління.
Розширення кола підприємств, які зобов’язані відповідно до законодавства створити аудиторські комітети, зумовило зростаючий інтерес до цих питань зі сторони великого бізнесу та інших стейкхолдерів.
Для обговорення на конференції запропоновані наступні питання:
  • реформа корпоративного управління: виклики та перспективи;
  • роль незалежного аудиту в розбудові ефективного корпоративного управління;
  • роль та функції аудиторського комітету;
  • виклики та переваги реформи корпоративного управління.
Для обміну досвідом та думками з питань реформи корпоративного управління запрошені представники державних органів влади, регуляторів, топ-менеджери великих компаній, очільники аудиторських комітетів, аудитори.
Цільова аудиторія конференції: члени наглядових рад та аудиторських комітетів, підприємств, що становлять суспільний інтерес, а також їх менеджмент, аудитори та інші стейкхолдери.
Програма конференції
Реєстрація учасників проводиться за електронною адресою: konference@apob.org.ua
При реєстрації прохання зазначати: прізвище, ім’я, організацію та посаду, а також контактний номер телефону учасника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром