Шукати на порталі

Вебінар «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю»

Шановні колеги!

Центр реформування фінансової звітності Світового банку (CFRR) спільно з Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC)  та IAASB запрошують професійні бухгалтерські організації та інших зацікавлених осіб в країнах Європи та Центральної Азіїї приєднатися до вебінару «Нові міжнародні стандарти управління якістю. Підняття планки в управлінні якістю».

Нові міжнародні стандарти управління якістю (ISQM) сприяють стійкому, ініціативному, масштабованому та ефективному підходу до управління якістю та знаменують значний розвиток існуючих стандартів контролю якості.

Сью Алмонд, член Правління IAASB, член Робочої групи ISQM 1, та Наталі Клонарідіс, заступник директора IAASB, виступлять у прямому ефірі з ключовими аспектами нових ISQM та відповідатимуть на запитання учасників.

Захід проводиться за підтримки STAREP, REPARIS для МСП, Європейського Союзу та Світового банку, проекту щодо фінансового розвитку та підзвітності в Грузії, а також за співфінансування Австрійського агентства з питань розвитку, Австрійського федерального міністерства фінансів та Європейського Союзу.

Модераторами заходу будуть Марія Чувашева та Джон Хупер.

Дата: 2 червня 2021 року

Час: 16:00–17:30 (Київ)

Вебінар проводитиметься англійською мовою з синхронним перекладом на російську, грузинську,
українську, албанську та боснійсько-сербсько-хорватську мови.

Місце проведення: платформа ZOOM з прямою трансляцією на каналі IFAC на YouTube. Подія розміщена на вебсторінці CFRR.

Вартість: Безкоштовно

Надсилання запитань напередодні заходу настійно рекомендується. Будь ласка, залишайте свої запитання тут або надішліть їх на електронну адресу CatherineRoe@ifac.org.

Зверніть увагу, що цей вебінар буде записуватися. Відвідуючи даний вебінар, ви надаєте організаторам право використовувати записаний матеріал у некомерційних цілях.

Реєстрація на вебінар здійснюється за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром