Реєстрація на іспити

Шановні кандидати в аудитори!

Відповідно до Рішення Комісії з атестації від 26 квітня 2021 року № 3/7/13 «Про оголошення екзаменаційної сесії та кваліфікаційного іспиту поза екзаменаційною сесією» триває збір документів для реєстрації на іспити, оголошені в межах екзаменаційної сесії, яка відбудеться з 22 по 26 листопада 2021 року, за графіком встановленим вказаним рішенням.

Про місце проведення іспитів кожного зареєстрованого кандидата буде поінформовано додатково.

Згідно з вимогами Порядку складання іспитів при атестації аудиторів, затвердженим наказом Міністерство фінансів України від 06 липня 2020 року № 399, реєстрація кандидатів в аудитори для складання іспитів, які проводяться в межах екзаменаційної сесії, закінчується за п’ятнадцять календарних днів до проведення першого іспиту.

Так, реєстрація кандидатів в аудитори для складання іспитів, які проводяться в межах екзаменаційної сесії, зокрема кваліфікаційного іспиту завершується 06 листопада 2021 року о 23:59 годині.

Подання відповідних заяв та реєстрація на іспити здійснюється за допомогою електронного сервісу «Кабінет кандидата в аудитори», відповідно реєстрація припиняється автоматично.

Звертаємо увагу, що кандидат в аудитори має здійснити оплату за складання іспиту до завершення реєстрації для складання іспиту. Кандидати в аудитори, які вчасно не здійснили плати за складання іспиту, не допускаються до складання іспиту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром