Інформаційне повідомлення щодо робочої поїздки представників Інспекції із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю до Львівської області

Інспекцією із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю в межах робочої поїздки до Львівської області, яка відбулася у грудні місяці 2021 року, було організовано та проведено зустрічі з керівництвом Львівської обласної ради, аудиторською спільнотою Львівщини, представниками провідних закладів вищої освіти міста Львова економічного спрямування.

Під час спілкування з аудиторською спільнотою було обговорено ряд актуальних питань щодо удосконалення законодавства у сфері аудиторської діяльності, здійснення контролю якості аудиторських послуг, особливостей проходження аудиторами безперервного професійного навчання, а також перших результатів атестації аудиторів за новими правилами.

Окремо проведено зустрічі з керівництвом профільних факультетів та кафедр Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського торговельно-економічного університету з питань ознайомлення з процесом атестації аудиторів та залучення до нього студентів вказаних закладів.

Варто зазначити, що у Львівській області зареєстровано 42 суб’єкта аудиторської діяльності, вісім з яких набули право на здійснення обов’язкового аудиту, а чотири – обов’язкового аудиту підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Разом з тим, у 2020 році обсяг аудиторських послуг, наданих суб’єктами аудиторської діяльності Львівської області, склав 86 млн грн. За цим показником Львівщина посіла третє місце серед інших регіонів України.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Людям з погіршеним зіром