Шукати на порталі

Конференція «Реформа корпоративного управління. Роль та функції аудиторського комітету» (27 листопада 2019 року)

27 листопада 2019 року за підтримки Проекту Європейського Союзу в Україні «Технічна допомога у пріоритетних сферах фінансового сектора України» (EU – FINSTAR) та Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю у InterContinental відбулася конференція «Реформа корпоративного управління. Роль та функції аудиторського комітету».
В конференції прийняли участь  представники державних органів влади, топ-менеджери великих компаній, очільники аудиторських комітетів, аудитори та  стейкхолдери.

На конференції обговорено питання реформи корпоративного управління, ролі незалежного аудиту в розбудові ефективного корпоративного управління, ролі та функцій аудиторського комітету, викликів та переваг реформи корпоративного управління.

Матеріали конференції:

“Аудиторські Комітети – міжнародна перспектива”, Джон Хупер, старший експерт з питань бухгалтерського обліку та аудиту Проекту ЄС «Технічна допомога у пріоритетних сферах фінансового сектора України» (EU-FINSTAR)

“Як побудувати ефективну роботу аудиторського комітету”, Олена Макеєва, Голова Комітету з питань аудиту ПАТ “УКРНАФТА”

“Аудиторський комітет: вимоги створення та ключові завдання”, Олег Канцуров, Виконавчий директор Інспекції із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю

“Організація роботи з аудиторським комітетом при проведенні аудиту”, Олеся Мельник, партнер Ernst & Young Global Limited

 

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром