Шукати на порталі

Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю взято участь у першому засіданні Керівного комітету проєкту, що фінансується ЄС, «Впровадження практики ЄС з бухгалтерського обліку, фінансової звітності та аудиту в Україні» (EU-FAAR)

6 серпня 2020 року керівництвом Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю взято участь у першому засіданні Керівного комітету проєкту, що фінансується ЄС, «Впровадження практики ЄС з бухгалтерського обліку, фінансової звітності та аудиту в Україні» (EU-FAAR). У зустрічі також приймали участь представники Представництва ЄС в Україні, Групи ЄК з підтримки України в Брюсселі, Міністерства фінансів України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, та команди проєкту.

EU-FAAR – це проєкт, що фінансується ЄС та буде тривати до січня 2023 року, надаючи цільову підтримку ЄС із посилення реформ у сферах бухгалтерського обліку, аудиту та фінансової звітності. Проєкт буде надавати допомогу ключовим партнерам шляхом сприяння:

  • Надання суб’єктами господарювання більш надійних, достовірних та стандартизованих даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності та їх перевірки компетентними аудиторами відповідно до міжнародних стандартів аудиту, а також найкращої практики ЄС та міжнародної практики.
  • Визнання Європейським Союзом режиму здійснення нагляду за аудиторською діяльністю в Україні «еквівалентним» вимогам ЄС.
  • Розкриття стандартизованої фінансової звітності в єдиному електронному форматі всіма суб’єктами господарювання, від яких це вимагається Законом України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром