Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо внесення змін до Порядку та Форми подання інформації про надання суб’єктом аудиторської діяльності послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес

Радою нагляду за аудиторською діяльністю Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю рішенням від 05 лютого 2021 року 2/2/29 внесено зміни до Порядку та Форми подання інформації про надання суб’єктом аудиторської діяльності послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес, затверджених рішенням Ради нагляду за аудиторською діяльністю Державної установи «Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю» від 31 січня 2020 року № 3/1/17.

Зазначеними змінами додано окремі показники за якими суб’єктами аудиторської діяльності подається інформація про надані послуги підприємствам, що становлять суспільний інтерес.

Звертаємо увагу! Подання інформації про надання суб’єктом аудиторської діяльності послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес, за 2020 рік здійснюється за Формою із внесеними змінами.

Актуальна версія Форми подання інформації про надання суб’єктом аудиторської діяльності послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес, розміщений на вебсайті Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю за посиланням .

Крім того, уточнено порядок надсилання електронної форми, зокрема, передбачено можливість її подання через інформаційну систему «АСКОД Онлайн» з використанням електронного цифрового підпису відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Звертаємо увагу! Форма подання інформації про надання суб’єктом аудиторської діяльності послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес надсилається:

 в електронній формі через інформаційну систему «АСКОД Онлайн» з використанням електронного цифрового підпису відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг та на електронну адресу: zvit@apob.org.ua (у форматі Microsoft Excel),

або надсилання поштою у паперовій формі з повідомленням про вручення з одночасним поданням в електронній формі на зазначену електронну адресу.

Дані для визначення контрагента під час надсилання інформації та відповідних документів через інформаційну систему «АСКОД Онлайн»:

назва організації: ДУ «ОСНАД»;

код ЄДРПОУ: 42505644;

електронна пошта: askod@apob.org.ua;

номер телефона: (096) 805 02 97.

З огляду на введення Урядом карантинних заходів на всій території України прохання надавати пріоритет електронній формі надсилання документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром