Шукати на порталі

Реєстрація на іспити

Шановні кандидати в аудитори!

Відповідно до Рішення Комісії з атестації від 26 квітня 2021 року № 3/7/13 «Про оголошення екзаменаційної сесії та кваліфікаційного іспиту поза екзаменаційною сесією» (із змінами) триває збір документів для реєстрації на іспити, зокрема на кваліфікаційний іспит, оголошений поза екзаменаційною сесією, який відбудеться 24 вересня 2021 року о 12:00 годині.

Про місце проведення зазначеного іспиту кожного зареєстрованого кандидата буде поінформовано додатково.

Згідно з вимогами Порядку складання іспитів при атестації аудиторів, затвердженого наказом Міністерство фінансів України від 06 липня 2020 року № 399, реєстрація кандидатів в аудитори для складання кваліфікаційного іспиту, який проводиться поза екзаменаційною сесією, завершується за десять календарних днів до дати його проведення.

Реєстрація на складання кваліфікаційного іспиту, оголошеного поза екзаменаційною сесією, завершується 13 вересня 2021 року о 23:59 годині.

Подання відповідних заяв та реєстрація на іспити здійснюється за допомогою електронного сервісу «Кабінет кандидата в аудитори», відповідно реєстрація припиняється автоматично.

Звертаємо увагу, що кандидат в аудитори має здійснити оплату за складання іспиту до завершення реєстрації для складання іспиту. Кандидати в аудитори, які вчасно не здійснили оплати за складання іспиту, не допускаються до складання іспиту.

Бажаємо всім успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром