Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо оприлюднення екзаменаційних завдань з кваліфікаційного іспиту, рішення цих завдань та критерії їх оцінювання

Вперше за новими правилами, 24 вересня 2021 року, відбувся кваліфікаційний іспит при атестації аудиторів, який за рішенням Комісії з атестації було оголошено поза екзаменаційною сесією. У вказаному іспиті взяло участь 54 кандидати, а для його проведення (адміністрування) Комісією з атестації було акредитовано авторитетний центр оцінювання знань British Council Ukraine. За результатами складання іспиту, порушень регламенту його проведення не виявлено, жоден кандидат не був відсторонений від подальшого складання іспиту, з його результатами кандидати можуть ознайомитися в «Кабінеті кандидата в аудитори».

Відповідно до Порядку складання іспитів при атестації аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 399, після екзаменаційної сесії Інспекція із забезпечення якості оприлюднює екзаменаційні завдання, рішення цих завдань та огляд найбільш поширених помилок, підготовлених особою з перевірки екзаменаційних робіт.

Так, екзаменаційні завдання з кваліфікаційного іспиту, рішення цих завдань та критерії їх оцінювання оприлюднено на вебсайті Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

Незабаром також буде оприлюднено огляд найбільш поширених помилок допущених кандидатами під час складання іспиту.

Дякуємо всім кандидатам за участь в іспиті та бажаємо нових професійних звершень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром