Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо результатів проведення екзаменаційної сесії з 22 по 26 листопада 2021 року

З 22 по 26 листопада 2021 року відбулася екзаменаційна сесія, оголошена за рішенням Комісії з атестації. Загалом в іспитах в межах екзаменаційної сесії взяв участь 71 кандидат, а їх проведення (адміністрування) здійснювалося акредитованим Комісією з атестації центром оцінювання знань British Council Ukraine. За результатами складання іспитів в межах екзаменаційної сесії, порушень регламенту їх проведення не виявлено, жоден кандидат не був відсторонений від подальшого складання іспиту, з їх результатами кандидати можуть ознайомитися в «Кабінеті кандидата в аудитори».

Так, в межах екзаменаційної сесії, іспит основи бухгалтерського обліку та економіки підприємства складав 1 кандидат, кваліфікаційний іспит – 70 кандидатів, іспит «Управлінський облік» був скасований за рішенням Комісії з атестації, решта іспитів не відбулися у зв’язку з відсутністю зареєстрованих кандидатів в аудитори.

Відповідно до Порядку складання іспитів при атестації аудиторів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06 липня 2020 року № 399, на вебсайті Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю оприлюднено екзаменаційні завдання, рішення цих завдань та огляд найбільш поширених помилок, підготовлених особою з перевірки екзаменаційних робіт з іспитів, що відбулися в межах екзаменаційної сесії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром