Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо проведення заходу з обговорення актуальних питань провадження аудиторської діяльності під час воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки країни

Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю спільно з Аудиторською палатою України планується проведення заходу з обговорення актуальних питань провадження аудиторської діяльності під час воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки країни.

До участі у заході запрошено представників Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку для висвітлення актуальних питань щодо подання звітності до регулятора та Міністерства фінансів України з метою роз’яснення окремих питань здійснення фінансового моніторингу під час воєнного стану.

Також пропонується приділити увагу розгляду аудитором у поточних умовах питань, що стосуються безперервності діяльності.

Зазначений захід відбудеться 27 квітня 2022 року о 10:00 годині в режимі відеоконференції з використанням інформаційно-комунікаційних технологій за допомогою програми-додатку «Zoom».

Для участі у заході необхідно перейти за посиланням.

 

Разом переможемо! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром