Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо співробітництва між уповноваженими органами України та Польщі стосовно деяких питань атестації аудиторів

З метою напрацювання механізмів взаємного визнання професійної компетентності аудиторів допущених до провадження аудиторської діяльності в Україні та Польщі, а також налагодження комунікації задля подальшої співпраці у сфері атестації аудиторів 04 травня 2022 року відбулась робоча зустріч представників уповноважених органів Україні та Польщі.

У заході взяли участь представники Міністерства фінансів Польщі та Міністерства фінансів України, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю, Польського агентства з контролю аудиту (PANA), Польської Палати професійних аудиторів (PIBR) та Екзаменаційної комісії.

Учасники зустрічі обмінялися інформацією щодо засад національного законодавства з регулювання процесу атестації аудиторів, побудови та організації внутрішніх процесів атестації/сертифікації аудиторів, а також існуючих механізмів визнання професійної компетентності аудиторів допущених до провадження аудиторської діяльності в третіх країнах.

За підсумками зустрічі домовилися розпочати напрацювання механізмів взаємовизнання професійної компетентності аудиторів допущених до провадження аудиторської діяльності в Україні та Польщі, а також розпочати налагодження комунікації задля подальшої співпраці у сфері контролю якості аудиторських.

Дякуємо нашим партнерам та усьому польському народові за стійку й незмінну позицію щодо підтримки нашої держави у цю складну для нас годину та сподіваємо на поглиблення двосторонньої співпраці у сфері аудиту.

 

Разом переможемо! Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром