Шукати на порталі

Національний банк навчатиме професійних учасників страхового ринку застосуванню МСФЗ 17 «Страхові контракти»

Національний банк України в рамках проєкту «Звітність учасників ринку небанківських фінансових послуг» розпочинає навчання для професійних учасників страхового ринку з питань застосування нового МСФЗ 17 «Страхові контракти» (див. детальну інформацію в релізі).

Навчання буде корисним для керівників та фінансових директорів страхових компаній та профільних фахівців страхового ринку (фінансистів, бухгалтерів, актуаріїв, аудиторів, ІТ фахівців), які планують або вже впроваджують МСФЗ 17 «Страхові контракти».

Навчання проводитиметься через платформу Zoom та Youtube двічі на тиждень по вівторках та четвергах з 15-00 до 18-00 (слідкуйте за актуальною інформацією на сайті Національного банку України в календарі подій).

Приєднатися до навчання можливо за посиланням в Zoom, яке залишатиметься незмінним впродовж всього строку проведення вебінарів: https://us06web.zoom.us/j/81441945137?pwd=OHNGaDdPbnFRRDJwcHdUQTdKRVBEQT09

Ідентифікатор конференції: 814 4194 5137

Код допуску: 689 271

Знаннями з учасниками вебінарів ділитимуться спеціалісти НБУ та експерти зі страхового ринку, які мають практичний досвід імплементації МСФЗ 17 «Страхові контракти.

Всі запитання з приводу імплементації МСФЗ 17, які виникатимуть до, під час та після навчання, просимо надсилати на адресу НБУ: IFRS_17@bank.gov.ua.

Будемо раді зустрітися на вебінарах та поділитися інформацією з вами! Плідного та цікавого всім навчання!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром