Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо подання суб’єктами аудиторської діяльності інформації про надані послуги

У зв’язку з набранням чинності з 01 січня 2023 року Закону України від 20 вересня 2022 року № 2597-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення правових засад провадження аудиторської діяльності в Україні» (далі – Закон), яким внесені зміни до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», Інспекція із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю інформує.

Відповідно до статті 38 Закону суб’єкти аудиторської діяльності щорічно до 30 вересня подають до Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю інформацію про надані послуги протягом періоду, що настає з 1 липня року, що передує звітному та закінчується 30 червня поточного року.

Суб’єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, щорічно до 30 вересня подають до Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю узагальнену інформацію про надання аудиторських та неаудиторських послуг підприємствам, що становлять суспільний інтерес, протягом періоду, що настає з 1 липня року, що передує звітному та закінчується 30 червня поточного року.

Перша звітність відповідно до статті 38 Закону подається суб’єктами аудиторської діяльності до Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю до 30 вересня 2023 року за період, що настав  1 січня 2022 року та закінчується 30 червня 2023 року.

Зазначена інформація надсилається суб’єктами аудиторської діяльності до Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю через електронний кабінет в електронній формі з дотриманням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг за формою і в порядку, затвердженими Радою нагляду за аудиторською діяльністю.

Відповідно Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги (форма №1-аудит (річна)) за 2022 рік не складається і не подається.

Звіт суб’єкта аудиторської діяльності про надані послуги (форма №1-аудит (річна)) за 2021 рік складається і подається до Аудиторської палати України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром