Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо оприлюднення звіту про прозорість та інформування про його оприлюднення

Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю звертає увагу суб’єктів аудиторської діяльності, які надають послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, на порядок оприлюднення звіту про прозорість та інформування про його оприлюднення та/або про внесення змін до нього.

Відповідно до статті 37 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» суб’єкт аудиторської діяльності, що надає послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес, оприлюднює звіт про прозорість за попередній рік не пізніше 30 квітня року, що настає за звітним. Звіт про прозорість оприлюднюється разом з річною фінансовою звітністю на вебсайті суб’єкта аудиторської діяльності і залишається доступним на цьому вебсайті щонайменше сім років з дня його оприлюднення.

Суб’єкт аудиторської діяльності протягом 30 робочих днів з дати виникнення події інформує Орган суспільного нагляду за аудиторською діяльністю про те, що звіт про прозорість опубліковано на його вебсайті та/або про внесення змін до нього через електронний кабінет аудитора та суб’єкта аудиторської діяльності за посиланням: https://cabinet-sad.apob.org.ua/uk/sign-in.

Порядок складання і подання повідомлення про опублікування звіту про прозорість в електронному кабінеті наведено в розділі 6 Інструкції суб’єкта аудиторської діяльності, яка розміщена на стартовій сторінці електронного кабінету аудитора та суб’єкта аудиторської діяльності за зазначеним вище посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром