Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення для організацій, які мають намір здійснювати підготовку кандидатів в аудитори

Комісією з атестації прийнято рішення стосовно проведення теоретичних та кваліфікаційного іспитів в екзаменаційну сесію та кваліфікаційного іспиту поза сесією.

Згідно з частиною сьомою статті 19 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» підготовку до складання іспитів відповідно до програм, затверджених комісією з атестації, можуть проводити вищі навчальні заклади та інші установи, професійні організації аудиторів та бухгалтерів.

Наразі Комісією з атестації проводиться роботи з оцінки програм іспитів підготовлених центрами з підготовки іспитів, які після їх затвердження будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.

Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю проводиться збір та узагальнення інформації щодо підготовки кандидатів в аудитори до складання іспитів з метою її подальшого поширення серед кола заінтересованих осіб та налагодження комунікації з ними.

Просимо організації, що мають намір здійснювати підготовку кандидатів в аудитори, долучитися до цієї роботи та надати інформацію про себе шляхом заповнення відповідної форми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром