Шукати на порталі

Інформаційне повідомлення щодо робочої поїздки представників Інспекції із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю до Львівської області

Інспекцією із забезпечення якості Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю в межах робочої поїздки до Львівської області, яка відбулася у грудні місяці 2021 року, було організовано та проведено зустрічі з керівництвом Львівської обласної ради, аудиторською спільнотою Львівщини, представниками провідних закладів вищої освіти міста Львова економічного спрямування.

Під час спілкування з аудиторською спільнотою було обговорено ряд актуальних питань щодо удосконалення законодавства у сфері аудиторської діяльності, здійснення контролю якості аудиторських послуг, особливостей проходження аудиторами безперервного професійного навчання, а також перших результатів атестації аудиторів за новими правилами.

Окремо проведено зустрічі з керівництвом профільних факультетів та кафедр Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського торговельно-економічного університету з питань ознайомлення з процесом атестації аудиторів та залучення до нього студентів вказаних закладів.

Варто зазначити, що у Львівській області зареєстровано 42 суб’єкта аудиторської діяльності, вісім з яких набули право на здійснення обов’язкового аудиту, а чотири – обов’язкового аудиту підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Разом з тим, у 2020 році обсяг аудиторських послуг, наданих суб’єктами аудиторської діяльності Львівської області, склав 86 млн грн. За цим показником Львівщина посіла третє місце серед інших регіонів України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром