Шукати на порталі

Оголошення про залучення центрів адміністрування для проведення кваліфікаційного іспиту

Комісією з атестації призначено проведення кваліфікаційного іспиту, який відбудеться 04 листопада 2022 року у місті Київ (у двох місцях) та у місті Львів (в одному місці). У кожному з місць проведення кваліфікаційний іспит складатимуть від 15 до 50 кандидатів в аудитори.

Для проведення (адміністрування) кваліфікаційного іспиту запрошуємо до співпраці організації, що мають відповідний досвід.

Проведення (адміністрування) кваліфікаційного іспиту регламентується наступними документами:

Тимчасовий порядок складання кваліфікаційного іспиту, затверджений рішенням Ради нагляду за аудиторською діяльністю від 08 липня 2022 року № 5/6/48;

Порядок складання іспитів при атестації аудиторів, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 06.07.2020 № 399;

Регламент проведення кваліфікаційного іспиту, затверджений рішенням Комісії з атестації від 16 вересня 2022 року № 1/29/35.

Для розгляду питання про призначення центру адміністрування кваліфікаційного іспиту до Комісії з атестації (через Інспекцію) подається у довільній формі заява, в якій зазначається інформація про персонал та матеріально-технічну базу (відомості про наявність приміщення (з укриттям або можливістю пішого доступу до найближчого укриття), меблів, програмного та технічного забезпечення, які можуть бути використані для належної організації проведення іспиту). При цьому заявником декларується дотримання регламенту проведення кваліфікаційного іспиту під час організації і проведення кваліфікаційного іспиту, а також оформлення його результатів.

За результатами розгляду заяви Комісія з атестації приймає рішення про призначення центру адміністрування кваліфікаційного іспиту, які мають забезпечити належне проведення кваліфікаційного іспиту для зареєстрованих кандидатів в аудитори у кожному місці його проведення.

Вказані вище документи, приймаються до 6 жовтня 2022 року на адресу Інспекції:

в електронній формі через інформаційну систему «АСКОД Онлайн», доступ до якої здійснюється шляхом реєстрації за посиланням https://askod.online, що не вимагає встановлення додаткового програмного забезпечення.

Дані для визначення контрагента під час надсилання інформації та відповідних документів через інформаційну систему «АСКОД Онлайн»:

назва організації: ДУ «ОСНАД»;

код ЄДРПОУ: 42505644;

електронна пошта: askod@apob.org.ua;

номер телефона: (067) 101 12 13

 

Разом переможемо!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини
Корисна інформація
Людям з погіршеним зіром